Služby

Zakázková výroba nábytku z masivu

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku v dobovém i moderním stylu. Každý kus můžeme zhotovit na míru dle Vašeho přání a návrhu. Nabízíme zpracování našich výrobků řadou povrchových úprav dle přání zákazníka (voskování, lakování, moření, olej, malování, atd.)

Oprava originálního nábytku z masivního dřeva

Naší další činností je výkup, následná oprava a prodej originálního dobového nábytku. Skladem k okamžitému prodeji máme připraveno cca 300 ks opraveného originálního dobového nábytku, na který je možno udělat povrch dle Vašich požadavků. V současné době jsme rozšířily naši kolekci o nábytek s kovanými prvky a vitrážemi, které dodávají nábytku stylový vzhled.
Zabýváme se i opravou nábytku pro privátní zákazníky. Pokud nábytek osobně uvidíme, sdělíme Vám přibližnou cenu opravy.

Velkoobchod

Velkoobchodní ceny nabízíme především majitelům restaurací, kaváren, pensionů, hotelů, ale také majitelům obchodů s nábytkem a zahradních center za účelem dalšího prodeje. Nábytek dodáváme, jak v povrchové úpravě, barvy dle vzorníku, tak i bez povrchové úpravy, tzv.natur, u kterého zajišťujeme povrchovou úpravu dle přání zákazníka (lak, vosk, moření atd.) a jsme schopni flexibilně reagovat na další jeho specifické požadavky výroby.

Louhování pro firmy a veřejnost

V případě zájmu jsme schopni zajistit olouhování starého nábytku, oken, zábradlí a dveří, které mají na sobě různé nátěry a barvy.